Diamantové nástroje Sankyo made in Japan

Diamantové nástroje využívají odolnosti téměř nejtvrdšího nerostu diamantu. Jsou určené pro řezání, broušení a vrtání různých materiálů. Sankyo diamond tools patří ke světoznámým výrobcům s dlouhou historií. Pochází z Japonska. V České republice můžete diamantové nástroje Sankyo made in Japan zakoupit již déle než 25 let..

Co jsou diamantové nástroje

Vlastnosti diamantu se uplatňují v řadě nástrojů. Diamanty jsou téměř nejtvrdší minerál na světě, proto jsou diamantové nástroje ideální pro práci s tvrdými materiály, které nelze řezat jinými nástroji. Diamantové nástroje se vyrábí v celé řadě typů – řezné a brusné diamantové kotouče, diamantové vrtací korunky a frézy, nástroje pro leštění kamene, diamantové pilníky, atd. Uplatňují se ve stavebnictví, kamenoprůmyslu, sklářství, kovoobrábění a v dalších průmyslových odvětvích. V porovnání s jinými brusivy mají díky své „tvrdosti“ diamantové nástroje delší životnost a jsou mnohem efektivnější.

Sankyo diamond tools

Společnost vyrábějící diamantové nástroje Sankyo Diamond Industrial Co., Ltd. je jedním z průkopníků v oboru. Již od roku 1965, kdy byla založena v Japonsku, se specializuje na výrobu řezacích a brusných diamantových kotoučů, stejně jako vrtacích korunek pro vrtání za mokra a později i za sucha. Byli první společností na světě, která začala nabízet diamantové kotouče pro suché řezání. Diamantové nástroje Sankyo jsou známy více než 50 let jako přední a inovativní značka. Zůstává neustále v kontaktu se svými prodejci a profesionálními uživateli a to vede k nejlepšímu možnému produktu pro jakýkoli typ práce.

Továrny na diamantové nástroje v Japonsku disponují moderními technologiemi a zaměstnávají špičkové pracovníky, což umožňuje používat nejnovější metody výroby diamantových nástrojů. Výrobní technologie zahrnují přímé slinování a laserové navařování segmentů. Tyto procesy umožňují vyrábět diamantové nástroje vysoké kvality.

diamantové nástroje Sankyo zahrnují řezné i brusné kotouče, vrtáky
Diamantové nástroje Sankyo zahrnují do své nabídky různé druhy řezných i brusných kotoučů i diamantových vrtáků pro různé stavební materiály i další aplikace.

Diamantové nástroje Sankyo v České republice

Od devadesátých let můžete japonské diamantové nástroje Sankyo zakoupit i v České republice. Aktuální nabídku naleznete na webových stránkách www.sankyo.cz. S výběrem optimálního diamantového kotouče vám zde bez problémů poradí.

Pro zajištění kvality a bezpečnosti všechny diamantové kotouče Sankyo procházejí testy v laboratořích. Všechny produkty jsou vyráběny a dodávány v souladu s platnými zákony a předpisy. Všechny diamantové kotouče Sankyo odpovídají normě EN13236 a různé stroje a příslušenství jsou schváleny certifikátem CE. Naše vysoké kvalitativní standardy umožňují poskytnout záruku proti prasknutí sváru u diamantových kotoučů s laserovým svařováním segmentu. Bez ohledu na to, zda pracujete s kamenem, betonem, žulou, mramorem nebo tvrzenými umělými hmotami, diamantové nástroje Sankyo v České republice vám zajistí perfektní výsledky. V případě, že dojde k otupení segmentu diamantového nástroje, poradí vám náš článek Jak nabrousit tupý diamantový kotouč.

Pokud budete náš článek sdílet, uděláte nám velkou radost.
Nic Vás to nestojí a třeba i pomůžete ostatním v hledání informací.
Tvorbě těchto stránek věnujeme hodně času a budeme rádi, když je uvidí co nejvíce lidí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *